בריכת הבועות

אנו מזמינים אתכם להצטרף לחוויה משפחתית רב חושית.
בקפיצה אחת למים, דרך המון בועות אויר, נעבור צד, לתוך עולם מדהים ומיוחד בו לכח הכבידה אין משמעות…
שם בשקט בשקט נפגוש את חבירנו התת ימיים בעולם הקסום!!!

בריכת הבועות פתוחה בעונת הקיץ בלבד!
הצלילה מעל גיל 8.
[/one_half]קורל 2000

קורל 2000 הינה סירת זכוכית בעלת בטן עמוקה. האורחים ישובים בחלקה התחתון ומביטים דרך חלונות אישיים אל מעמקי הים לשונית האלמוגים. לקורל 48 חלונות הממוקמים כ-1.5 מתחת לפני הים, כך שאפשר להביט לצידי הספינה ולא לתחתית כנהוג בסירות הזכוכית ולהנות ממרחב ראייה גדול במיוחד. בספינה 45 מקומות ישיבה והיא שטה לאורך שמורת האלמוגים והגנים היפנים. ההפלגה יוצאת ממזח הקורל הנמצא על הגשר המוביל למגדל המצפה. השייט אורך כ-20 דקות.


8

עוד בפארק

  • 35 אקווריומים של דגים נדירים (מעל ל800 מינים) המציגים אזורי מחיה ובעלי חיים נדירים משונית האלמוגים של מפרץ אילת -צמחים, חסרי חוליות ואלמוגים וכלה בבעלי החיים והדגים המיוחדים שחיים רק כאן.
  • החיים בחושך – תצוגה מרשימה ומרתקת הממחישה את החיים במעמקי ים סוף. תצוגת מדוזות מהפנטות, דגים מאירים, אלמוגים זוהרים, דיונונים ועוד.
  • פרוייקט רביית צבי ים קרניים – מזה מס' שנים מתקיים בפארק פרוייקט רביית צבי ים קרניים. ניתן לראות את הצבים החדשים שבקעו בבריכת הצבים.
  • גן המשחקים התת ימי – בו תחליקו על זרוע התמנון הענק, תשחקו עם צבי ים, תרכבו על סוסוני ים, תעלו על גבו של כריש עמלץ לבן ותסתובבו בקרוסלת הדגים בגן המשחקים הייחודי של הפארק.
  • מופע פתיחת צדפות פנינים מתקיים מידי יום, בכל צדפה מסתתרת פנינה ואפשרות לשבץ במקום בתכשיטים השווים לכל נפש.
  • האכלות בעלי החיים בתצוגות השונות (כולל כרישים, צבי ים, סוסני ים ודגים נדירים)
  • בקתת האמזונס – בעלי חיים טרופיים כמו נחש אנקונדה אימתני, תנינים, עכביש טרנטולה, פיראנות וטורפים שונים. (בלחיצה על הלינק רואים את הבקתה ב360 מעלות)

YJO32

_BS17069Green Turtle - 1-s

אז קדימה! מחפשים אטרקציות באילת ולא בטוחים לאן ללכת?

מחפשים פעילות לילדים באילת?

המצפה התת ימי באילת מהווה אטרקציה לכל המשפחה ילדים ומבוגרים כאחד.