מאמרים

אקשן סנטר- שלל אטרקציות באילת

כתיבה ועריכה: יעל לרנר

חלמתם פעם לצלול עם כרישים? לטייל בין חתולי וצבי ים או לשנרקל בתוך בריכה מלאה בדגים מרהיבים ביופיים? בואו לבלות קיץ מרענן (ורטוב) במיוחד באקשן סנטר במצפה התת ימי! 

 

שנורקלינג, סנובה ועוד מגוון חוויות!

השקט שבפנים היה מהפנט. המים הקרירים והמרעננים רק הגבירו את ההתרגשות העצומה שחשנו כששתי מנטות (חתולי ים) מפוארים התקרבו אלינו בחיוך האופייני להם. תמיר, המדריך, כיוון אותנו בעדינות וסטינו מדרכן, בכל זאת, הם בעלי הבית כאן. לא הספקנו להירגע מהמחזה הנדיר שלפתע התקרב אלינו צב ים בשחייה איטית. היינו מהופנטים למראות המרגשים האלה, שספק אם כבר ניתן לחוות בים סוף מבלי לצלול לעומק רב. ברוכים הבאים לחוויה הכי מרגשת (ומרעננת) של הקיץ האילתי- האקשן סנטר בפארק המצפה התת ימי!
 
בכל קיץ אנחנו חושבים על דרך שבה נוכל לחבר אתכם, המבקרים, קצת יותר למגוון בעלי החיים המתגוררים בפארק, והשנה החלטנו להקים את ה״אקשן סנטר״- שלוש חוויות שונות, כל אחת מהן ייחודית, שבהן תוכלו להכיר מקרוב את בעלי החיים שגרים כאן- צלילה חוויתית בבריכת הכרישים, צלילה בבריכת הסטינג ריי וצבי הים ושנירקול בבריכות הפארק לצד דגים ואלמוגים בשלל צבעים. כמובן שכל הפעילויות מתבצעות בהדרכת צוללן מוסמך. בהמשך הכתבה תוכלו לקרוא את כל המידע על כל חוויה. כנסו כנסו!
 
 

צלילה עם כרישים

אם חלמתם פעם לא רק להביט על הכרישים מבעד לזכוכית העבה, אלא גם לצלול בחברתם ולצד שאר היות הימיות, הדגים והאלמוגים הצבעוניים בבריכת הכרישים בפארק (ועל הדרך גם לנופף לשלום לשאר המבקרים) תוכלו, אם אתם בעלי רישיון צלילה וביטוח בתוקף, להגשים את החלום הזה ולהגיע לצלילה מקצועית עם צוללן נוסף במעמקי הבריכה. הצלילה מתאימה לעד 2 אנשים. 
איך, כמה ולמה? משך הפעילות כשעה, בתוכן 25 דקות במים, כאשר כל ציוד הצלילה מסופק על ידי הפארק, כך שאתם צריכים להביא רק מגבת ואת המשפחה שיכולה להציץ ולצלם! 
מתי? בשעות 9:30 או 15:30, פעם ביום.
כמה? 599 שקלים, כאשר המחיר כולל כרטיס כניסה למצפה וכרטיס כניסה לאקווה דום.
אקשן סנטר- שלל אטרקציות באילת

עוד אטרקציות באילת לילדים- דייב אין

צלילה חוויתית בבריכת חתולי הים וצבי הים גם היא אחת האטרקציות באילת המתאימה לילדים מגיל 8 שיודעים לשחות וללא צורך ברישיון צלילה. הצלילה נעשית בעזרת צינור המחובר למיכלי חמצן וללא בלונים על הגב, מה שמאפשר גם לילדים לצלול בהנאה גדולה לצד היצורים המופלאים. גם כאן הפארק מספק את כל הציוד, לכן יש להגיע רק עם מגבת. איך, כמה ולמה? משך הפעילות כשעה, מתוכן 30 דקות במים. הפעילויות מיועדת לעד 2 אנשים ובליווי מדריך מוסמך. 
מתי? בשעות פעילות הפארק, במשך ששה ימים בשבוע.
כמה? 159 שקלים, כאשר המחיר אינו כולל כרטיס כניסה למצפה.
 
 

שנירקול בבריכה הפתוחה: לראות דגים ואלמוגים על בטוח!

הדובדבן שבקצפת המיועד לכל המשפחה-  חווית שנירקול מענגת לצד אלמוגים ודגים במגוון צבעים בבריכה הפתוחה בפארק, המיועדת לילדים מגיל 6 עם יכולת שחייה בסיסית. בפארק, כמובן, מספקים לכם את המשקפת והשנורקל ואפילו נעליים למים, ואתם מגיעים עם בגדי ים ומגבות, עד ארבעה אנשים, לשנירקול שבו תוכלו לראות מינים נדירים של דגים ואלמוגים צבעוניים, על בטוח! השנירקול, כמו כל החוויות באקשן סנטר, נערך בליווי והסברים של מדריך שהוא צוללן מוסמך.
איך, כמה ולמה? משך הפעילות כשעה.  הפעילויות מיועדת לעד 4 אנשים ובליווי מדריך מוסמך.
מתי? בשעות פעילות הפארק, 3 פעמים ביום, במשך ששה ימים בשבוע, לא כולל יום ראשון.
כמה? 80 שקלים לאדם, 150 שקלים לשני אנשים, 210 לשלושה ו 250 לארבעה אנשים, יש לרכוש בנוסף לשנירקול גם כרטיס כניסה לפארק.
 
דלג לתוכןפתח תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

נגישות

הצהרת נגישות